O mnie
ada.18.arogancka.wrażliwa.humorzasta.narwana.gadatliwa.pewnasiebie.pyskata.denerwująca.złośliwa.uśmiechnięta.egoistyczna.cierpliwa.odpowiedzialna.dumna.wulgarna.dziwna.english.potterhead.tvdfamily.marilynmanson.anime.władcapierścieni.eragon.książkiksiążkiksiążki.newyork.gossipgirl.facebook.graotron.blogger.trampki.kolorowepaznokcie.glany.piercing.telefon.brakogarnięcia.wyjebane.tatuaże.przekleństwa.pisanie.ironia.kawa.truskawki.imprezy.słodycze.narcyzm.czerń.łyżwy.zimno.obcasy.skórzanekurtki.soczewki.morze.kłamstwo.śmiech.wampiry.chemia.śnieg.deszcz.złość.


Według Pottermore:
- Slytherin
- Różdżka z olchy, rdzeń z pióra feniksa, jedenaście i trzy cala, 'zaskakująco zniewieściała'
_____________________________
Teraz powinno być coś w stylu kontaktu:
- gg nie praktykuję już od dłuższego czasu
- meil: adusia1010@amorki.pl (wiem głupia nazwa ale miałam jakieś 10 lat jak zakładałam)
W sumie miela, sprawdzam raz na rok, więc wychodzi na to, że nie ma ze mną kontaktu. Ale jeśli ktoś usilnie pragnąłby mnie o czymś niesamowicie ważnym i prywatnym poinformować to niech pisze na skrzynkę a potem w komentarzu mnie o tym poinformuję.


No to jeśli ktoś to przeczytał to dziękuję za uwagę :3

2 komentarze:

Mile widziane wszelkie sugestie, pochwały, nagany i ogólnie Wasze opinie na temat bloga. Bardzo miło jest przeczytać, że ktoś docenia moją pracę i wyraża to w komentarzu, dlatego za każdą notkę szczerze dziękuję ;3

Szkielet Smoka Panda Graphics